ארנה לין ושות', משרד עורכות דין, מתמחה במשפט העבודה על כל תחומיו - הקיבוצי והפרטי, הן מפן המעסיקים והן מפן העובדים, במשפט מנהלי וכן בהליכים פליליים של רופאים.

 

המשרד הוקם בשנת 2003 במטרה לשלב עבודה משפטית עם עקרונות פעולה חברתיים, ובמהלך שנות פעילותו יִצֵּר הלכות תקדימיות בשלל תחומי עיסוקו במסגרת הליכים בבתי הדין לעבודה ובבית המשפט העליון, ששינו את מפת יחסי העבודה בישראל.

המשרד מדורג מזה מספר שנים ברציפות ברשימת המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני עבודה בדירוג "דנס 100" של חברת דן אנד ברדסטריט, וברשימת המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני עבודה בדירוג של חברת BDI.

המשרד מונה כיום 18 עורכות ועורכי דין, מהם 7 שותפות ושותפים, שמרביתם קיבלו את הכשרתם המקצועית במשרד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי ומקצועי, המבוסס על בדיקה וחשיבה משפטית מעמיקה ויצירתית. המשרד חורת על דגלו מצויינות מקצועית, יסודיות ומסירות ללקוח.

בנוסף, המשרד לוקח על עצמו ייצוג בהתנדבות (פרו בונו) בתיקים עקרוניים ובעלי חשיבות, שיש בהם כדי להביא לשינוי חברתי, תוך שימת דגש מיוחד על עשייה משפטית שעניינה זכויות נשים וקידום שוויון. המשרד זכה ב"דירוג המשרדים המובילים בפעילות פרו בונו" מטעם לשכת עורכי-הדין ודן אנד ברדסטריט לשנים 2010 ו-2011.

המשרד תוכנן ועוצב על ידי האמנית והמעצבת הילה (לולו) לין, וע"י האדריכל חנא פואד פרח. אתר המשרד עוצב ע"י המעצבת סיגל מאירי.